Druk płaski

Technologia: W druku filmowym płaskim szablony są ramami metalowymi o określonych wymiarach z napiętą na nich i przyklejoną siatką. Szablony takie kładzie się na napiętej na specjalnym elastycznym stole, przeznaczonej do drukowania tkaninie czy dzianinie i przeciska farbę przez nie pokryte lakierem fragmenty siatki, przegarniając ją elastycznym, gumowym "nożem" drukarskim. Następnie szablon podnosi się i przenosi dalej, odpowiednio do raportu drukowania i powtarza proces.
W czasie drukowania tkanina jest przyklejona do stołu drukarskiego o długości zwykle 45-50 m. Po zadrukowaniu wyrób należy wysuszyć. Druk płaski wykonywany jest metodą "mokro na mokro". Zaletą jest tu możliwość uzyskania dużych raportów, które są uzależnione jedynie od wielkości szablonów.

Zastosowanie: Druk płaski jest stosowany przede wszystkim do drukowania dużych wzorów odpasowanych z przeznaczeniem pod banery, parasole o dużych gabarytach, flagi, transparenty itp.

Minimum produkcyjne: Wydajność tej technologii to około 2000 mb na zmianę, zaś minimalna ilość przeznaczona pod druk - 500 mb.

Zamówienia/zapytania: druk@stampa.com.pl

PPHU STAMPA Sklep z torbami bawelnaianymi PPHU STAMPA Ekologiczne bawelniane torby reklamowe PPHU STAMPA Materialy reklamowe PPHU STAMPA Torby bawelniane PPHU STAMPA
PPHU STAMPA Kanal youtube z naszymi filmami PPHU STAMPA !!! NOWOSC !!! EcoPoland !!! NOWOSC !!! PPHU STAMPA

STAMPA - produkcja reklamowa STAMPA - produkcja reklamowa