Flagi

Flagi produkujemy z dzianiny poliestrowej (100% tworzywo sztuczne) specjalnie przygotowanej pod produkcję˝materiałów o tej specyfice. Ciężar poliestru flagowego wynosi od 110 do 140 g/m2 w zależności od wielkości flagi i rodzaju nadruku. Nadruk jest wykonywany metodą sitodruku ręcznego lub maszynowego, a dla dużych ilości możemy zastosować druk rotacyjny lub płaski.

Naszą produkcję opieramy na najlepszych pigmentach i barwnikach gwarantujących długą żywotność nadruku, odporność na warunki atmosferyczne i zabrudzenia.

Nadruk na fladze jest jednakowo dobrze czytelny z obu stron - na rewersie naturalnie jako odbicie lustrzane. Największe posiadane przez nas sita wyznaczają maksymalne wielkości nadruku - 2 x 3 m. Istnieje jednak możliwość wykonania sit o rozmiarach zgodnych z wymaganiami klienta. W zależności od sposobu mocowania proponujemy różne metody wykończenia flagi - oczka metalowe lub plastikowe, karabińczyki, podwójne ciegi, taśma wzmacniająca, wzmocnienie narożników itp.

Zamówienia/zapytania: stampa@stampa.com.pl

PPHU STAMPA Sklep z torbami bawelnaianymi PPHU STAMPA Ekologiczne bawelniane torby reklamowe PPHU STAMPA Materialy reklamowe PPHU STAMPA Torby bawelniane PPHU STAMPA
PPHU STAMPA Kanal youtube z naszymi filmami PPHU STAMPA !!! NOWOSC !!! EcoPoland !!! NOWOSC !!! PPHU STAMPA

STAMPA - produkcja reklamowa STAMPA - produkcja reklamowa